orasbanner

Event Details

Title Pokémon Day Celebi
Start/End Dates 2011-08-20 until 2011-08-20
Country
Description Nintendo Poland announced the Celebi distribution as part of the Pokémon Day event in Warsaw, Poland. It was distributed from noon till the events closing at around 8pm.

Press Release

Już w sobotę 20 sierpnia wszyscy miłośnicy Pokemonów będą mieli okazję spotkać się z innymi fanami w pubie Merlin w Warszawie na Polu Mokotowskim, powymieniać tam swoimi stworkami i powalczyć między sobą podczas specjalnej imprezy organizowanej przez Pokemon Valhallę pod patronatem Nintendo Polska w związku z premierą filmu Zoroark: Mistrz Iluzji na antenie Disney XD. W trakcie jej trwania przeprowadzone zostaną konkursy z nagrodami, a główną atrakcją tego dnia będzie możliwość pobrania specjalnego Celebi na jedną z gier czwartej generacji (Diamond, Pearl, Platinum, HeartGold lub SoulSilver). Pokemon ten jest nie tylko kolejnym wpisem w Pokedeksie i świetną pomocą w bitwach, ale może także posłużyć do odblokowania specjalnych wydarzeń - w HeartGold oraz SoulSilver można dzięki niemu cofnąć się w czasie i spotkać tajemniczego Giovanniego, z kolei po przesłaniu do gry Black lub White pomaga zaprzyjaźnić się z małym Zoruą. Celebi i Zorua dadzą się bliżej poznać podczas premiery telewizyjnej filmu, która odbędzie się zaledwie tydzień po Dniu Pokemonów, 27 sierpnia o 8:05 i 15:15.

Ponieważ jest to pierwsze wydarzenie tego typu w Polsce, a chcielibyśmy się do niego dobrze przygotować, prosimy wszystkich, którzy są pewni lub niemal pewni swojej obecności na Dniu Pokemonów o wpisanie się do specjalnego formularza. Dla Was to tylko parę sekund, a dla nas może się okazać bardzo pomocne.

Source: http://www.nintendo.pl/news/2011/08/dzie-pokemonw

Pokémon Details

Sugimori Art Event Pokémon Info Ribbons
Main Image
Held Item: Jaboca Berry Held Item
Pokeball: Cherish Ball Cherish Ball
Species: Celebi/セレビィ
Nickname: CELEBI
Nature: Lonely
OT Name: WIN2011
Level: 50
Gender: N
Ability: Natural Cure
Ribbon Image Classic Ribbon
Stats Moveset

72.41%
HP: 111
73.68%
ATK: 116
71.74%
DEF: 95
73.63%
SPATK: 106
72.15%
SPDEF: 106
75.00%
SPEED: 106

  1. Leaf Storm 9
  2. Recover 12
  3. Nasty Plot 2
  4. Healing Wish 14
Affiliates:

Pokemon Valhalla
LegendaryPokemon.net
Pokemon-Paradijs.com
Entra in PokemonTimes.it !
Pokemon Research and Dvelopment - Project Pokemon
thePokeCommunity
Official Stores:
Pokemon Center Official Site
Pokemon Center Online Official Site
Pokemon Center Store
Official Sites:
Pokemon Official Site
Pokemon Official Japanese Site
Official Site
Japanese TCG Official Site
Pokenchi Official Site
Validators:
Valid XHTML!
Valid CSS 3

News Feeds:
Follow PM.net on Twitter
Follow PM.net via RSS
©2002-2020 PocketMonsters.net
Version 5.1779
Rendered in: 0.0509s Queries: 2

Pokémon, all assorted characters, images and audio are ©GAME FREAK, Nintendo, Creatures, TV Tokyo, ShoPro and The Pokémon Company.
All images, text and audio are used in an editorial context. No site content, information, translations, news, images or otherwise may be reposted to any website without expression permission from the staff.
Current logos by: Juno
Working!
Message